Diskusní fórum kickboxing.blog.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskusní fórum kickboxing.blog.cz


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

  training log

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Věk : 35
Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 320
Profil založen : 24. 01. 08

 training log Empty
PříspěvekPředmět: training log    training log EmptyWed Jul 16, 2008 12:36 am

JJ, každýmu vyhovuje něco jinýho.
Já třeba teď v létě, když mam volnější režim, tak si taky dám silovku, těžší váhy a míŇ opakování, ale jinak mi to moc nesedí. Když sem v přípravě tak mi nejvíc vyhovuje trénink typu HST, co se týče frekvence tréninku v posilovně tak pro mě je ideál 3x týdně, pokud do toho nepočítám menší kruháče v rámci tréninku.


Naposledy upravil Admin dne Tue Sep 28, 2010 4:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://kickboxing.forumczech.com
kalexar




Počet příspěvků : 10
Profil založen : 10. 07. 08

 training log Empty
PříspěvekPředmět: Re: training log    training log EmptyWed Jul 16, 2008 6:30 pm

No tak ja mam jen dvakrat tejdne trenink a do posilky spis jen kdyz si vzpomenu nebo kdyz me tam kamos dokope Very Happy .
Ale co me slechti je ze chodim jednou nebo dvakrat tejdne behat.
Ale kdo na to ma furt brat cas nekde Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Věk : 35
Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 320
Profil založen : 24. 01. 08

 training log Empty
PříspěvekPředmět: Re: training log    training log EmptyThu Jul 17, 2008 1:24 pm

kalexar napsal:
No tak ja mam jen dvakrat tejdne trenink a do posilky spis jen kdyz si vzpomenu nebo kdyz me tam kamos dokope Very Happy .
Ale co me slechti je ze chodim jednou nebo dvakrat tejdne behat.
Ale kdo na to ma furt brat cas nekde Very Happy

Tak pokud už makáš, tak je to těžký s časem, to je jasný. Ale pokud chodíš do školy a stěžuješ si na čas tak věř, že v životě už tolik volnýho času mít nebudeš. Laughing

2x týdně trénink neni moc. Ale jinak obecně běh má větší přínos v rámci bojových sportů než posilovna. Takže pokud volit mezi posilovnou a běháním, tak asi spíš běh, ale vždycky je to na úkor něčeho.
Návrat nahoru Goto down
https://kickboxing.forumczech.com
kalexar




Počet příspěvků : 10
Profil založen : 10. 07. 08

 training log Empty
PříspěvekPředmět: Re: training log    training log EmptyThu Jul 17, 2008 2:16 pm

Admin napsal:
kalexar napsal:
No tak ja mam jen dvakrat tejdne trenink a do posilky spis jen kdyz si vzpomenu nebo kdyz me tam kamos dokope Very Happy .
Ale co me slechti je ze chodim jednou nebo dvakrat tejdne behat.
Ale kdo na to ma furt brat cas nekde Very Happy

Tak pokud už makáš, tak je to těžký s časem, to je jasný. Ale pokud chodíš do školy a stěžuješ si na čas tak věř, že v životě už tolik volnýho času mít nebudeš. Laughing

2x týdně trénink neni moc. Ale jinak obecně běh má větší přínos v rámci bojových sportů než posilovna. Takže pokud volit mezi posilovnou a běháním, tak asi spíš běh, ale vždycky je to na úkor něčeho.
Bohuzel u nas ty treninky castejc nejsou. Takze se musim alespon smirit s tema dvouma treninkama tydne.
Jenze prece jen posilovna doda urcity svalstvo a s nim i silu. Ale beh zase vydrz. Takze by to chtelo nejak zkoordinovat a udelat kompromis.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Věk : 35
Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 320
Profil založen : 24. 01. 08

 training log Empty
PříspěvekPředmět: Re: training log    training log EmptyThu Jul 17, 2008 3:03 pm

Kalexar: V rámci komplexní přípravy by tam mělo být oboje. 2x týdně je málo, ale můžeš to nahradit individuálníma tréninkama, tak to dělám já, né vždy mi z časových důvodů vyjde trénink, tak si ho udělám sám.

Mam teda tu výhodu, že můžu trénovat každý den, a tréninky tu jsou 5x týdně, ale hlavní je, že ten individuál přináší nejlepší výsledky, který jsou pak znát v tom klasickym tréninku (pokud je člověk k sobě dostatečně přísnej).
Návrat nahoru Goto down
https://kickboxing.forumczech.com
kalexar




Počet příspěvků : 10
Profil založen : 10. 07. 08

 training log Empty
PříspěvekPředmět: Re: training log    training log EmptyThu Jul 17, 2008 10:18 pm

Admin napsal:
Kalexar: V rámci komplexní přípravy by tam mělo být oboje. 2x týdně je málo, ale můžeš to nahradit individuálníma tréninkama, tak to dělám já, né vždy mi z časových důvodů vyjde trénink, tak si ho udělám sám.

Mam teda tu výhodu, že můžu trénovat každý den, a tréninky tu jsou 5x týdně, ale hlavní je, že ten individuál přináší nejlepší výsledky, který jsou pak znát v tom klasickym tréninku (pokud je člověk k sobě dostatečně přísnej).
Individualnim mas namysli treba doma stinovani ??? Protoze nic jinyho co bych mohl z kickboxu delat jinde nez v telocvicne me nenapada .
Kdyz teda neberu v potaz hospodsky rvacky Very Happy:D ( banee , ja se jeste nikdy nerval naostro Sad .
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Věk : 35
Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 320
Profil založen : 24. 01. 08

 training log Empty
PříspěvekPředmět: Re: training log    training log EmptyThu Jul 17, 2008 11:23 pm

Individuál - trénink který si vedeš sám podle možností, pokud nemáš k dispozici vůbec nic, tak stínování, sprinty, plyometrie, stínování se závažím, švihadlo, dribling

pokud máš někoho s kym můžeš trénovat - tak navíc nácviky, sparing, lapy...

pokud máš pytel tak nácviky na pytli, atd.

Čim víc tomu budeš věnovat navíc tím lepší můžeš být, tím spíš, pokud trénuješ jenom 2x týdně.
Návrat nahoru Goto down
https://kickboxing.forumczech.com
Sponsored content





 training log Empty
PříspěvekPředmět: Re: training log    training log Empty

Návrat nahoru Goto down
 
training log
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Andrej Arlovski - training video

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Diskusní fórum kickboxing.blog.cz :: Tréninkové logy-
Přejdi na: