Diskusní fórum kickboxing.blog.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskusní fórum kickboxing.blog.cz


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 UFC 112

Goto down 
AutorZpráva
Frederik

Frederik


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 5
Profil založen : 29. 03. 10

UFC 112 Empty
PříspěvekPředmět: UFC 112   UFC 112 EmptySun Apr 11, 2010 1:32 pm

Jaké jsou Vaše pocity ze 112? Líbili se vám zápasy? Co říkáte na změnu lightweight šampióna a myslíte si, že je tato změna zasloužená? Co si myslíte o současné formě budoucí Hall of Famer Matta Hudhese? Je dle vás již za zenitem? A co říkáte na Silvu, na jeho vítězství a na průběh jeho zápasu?

Já si myslím, že 112 byla dobrá akce, ačkoli trochu zaostala za mým očekáváním. Doufal jsem, že oba titulové zápasy skončí před limitem a to ve prospěch obhajujících šampiónů. Zápas Hughes/Gracie mě příliš nepřekvapil, ani nenadchl. Jsem rád, že nakonec zvítězil Matt Hughes, i když to vítězství bylo takové trochu usměvavé. To če téměř celý zápas proběhl v postoji, kde ani jeden z bojovníků není zrovna nejsilnější, bylo spíše na škodu. Techniky pomalé, kombinace téměř žádné, nic co by stálo za větší komentář. Lightweight šampionát byl famózní. Pohyb a styl Edgara byl něco neuvěřitelného. Osobně si myslím, že zápas byl daleko vyrovnanější, než jak ho obodovali rozhodčí, ale vzhledem k rychlosti a množství technik musím říct, že takový match se asi těžko boduje. BJ mi přišel trochu odevzdaný, bez energie, jiný, než jak ho známe. Moc zajímavý zápas, a i když jsem fanda BJ Penna, tak si myslím, že je dobře, že někdo vymetl na chvilku pavučiny z lightweight trůnu. Uvidíme. KenFlo proti Edgarovi, mohlo by to být zajímavé. No a na závěr main event. Mám z něj velmi rozporuplné pocity. Silva zvítězil, to je nepopíratelné. Ale myslím si, že mu chyběla touha zápas ukončit, nehledě na to, že poslední kola taktizoval a kroužil po oktagonu, jako Kenedisa Bekele na běžeckém oválu. Byl jsem z jeho zápasu trochu zklamaný. Měl jasnou převahu v prvních kolech a stačilo přidat trochu agresivity a Maiu by rozbil, jako hadrovou panenku. Silvu mám rád, ale jeho styl si někdy příliš protiřečí. Vyzývá soupeře, aby do něj šlapal (protože je to především bojovník velmi těžící z kontrů), ale když pak soupeř do něj šlape, utíká, jako by mu ujížděl vlak. Nevím. Už tento styl zápasu několikrát předvedl. Škoda... I když middleweight šampión to poříd je, stále vládne a sám nevím, kdo by se mu mohl postavit a vyrovnat. Kdo by mu byl rovnoceným soupeřem. Maia to nebyl určitě...
Návrat nahoru Goto down
 
UFC 112
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Diskusní fórum kickboxing.blog.cz :: MMA world-
Přejdi na: